WhatsApp
Telefon
  • Şehitkamil/Gaziantep
Ev Temizliği

Ev Temizliği

Gaziantep’te Ev Temizliği hizmeti konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği daire temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire ev temizliği olmak üzere birkaç çeşittir.

Ev temizliği için Gaziantep BirK Temizlik’i tercih etmeniz durumunda kullanılacak kimyasal, makine vs. tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır. Bunların dışında sizin fazladan bir ücret ya da herhangi bir temizlik ürünü almanıza gerek görülmez. Temizlik elemanlarımız duvardan camlara tavandan zemine kadar banyo ve mutfak dahil el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslimi) işlerini büyük bir titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir. Size evinizi temiz teslim almaktan başka hiçbir iş bırakmazlar.

Gaziantep’teki temizlik şirketleri içinde en kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak için bize ulaşınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.