WhatsApp
Telefon
  • Şehitkamil/Gaziantep
Gündelikçi Kadın Temini

Gündelikçi Kadın Temini

Temizlik her ne kadar büyük bir ihtiyaç olsa da artık insanların bunu yapmaya vakitleri olmamaktadır. Bu nedenle de temizlik konusunda yardımcı ihtiyacı oluşmaktadır. Evinize girecek ve evinizi, çocuklarınızı ve eşyalarınızı teslim edeceğiniz bu kadının da güvenilir olması önemlidir. Gündelikçi kadın temini için arayış içine girdiğinizde en doğru kişiyi bulduğunuzdan emin olmanız için profesyonel olarak hizmet veren temizlik firmasından yardım almanız doğru olacaktır. Bu şekilde ondan alacağınız hizmetten emin olabilir ve evinizde hijyenik bir ortam oluşmasını sağlayabilirsiniz.Avrupa ve Anadolu yakasında temizlikçi kadın hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir.
 
Gündelikçi Kadınının Verdiği Hizmet
 
Evinizde temiz ve hijyenik bir ortam olmasını istemeniz en doğal ihtiyaçtır. Bunun için size yardım edecek kadının tecrübeli olması önemlidir. Gündelikçi kadın evinize geldiğinde gözle görülmeyen yerleri de temizleyecek ve hijyenik bir ortam oluşmasını sağlayacaktır. Evinizin temizliği için gündelikçi bayan aldığınızda bunun şu faydaları olacaktır.
 
  • Sabah erken saatte evinize gelecek ve sizin hiçbir şey söylemenize gerek olmadan bütün evi temizleyecektir. 
  • İşini tam zamanında bitirecek ve asla işini tamamlamadan da evinizden ayrılmayacaktır. 
  • Evinizde olan eşyaların zarar görmeden temizlenmesini sağlayacak ve onların yeni görünümlerini her zaman korumalarına yardımcı olacaktır.
     
    Size en uygun gün ve saatte gelerek evinizde istediğiniz temizliğin oluşması sağlanacaktır. Referanslı ve güvenilir olan temizlikçi kadının başında beklemek zorunda kalmayacak bu arada siz de kendinize zaman ayıracaksınız. Temizlik hizmetini profesyonel destek ile almanın önemi ise hiçbir noktanın temizliğinin gözden kaçmadan yapılacak olmasıdır. Bu sayede de sevdiklerinizle birlikte yaşadığınız evinizde hijyenik ortamlarda sağlıklı olarak yaşayabilirsiniz. 
    Evinizde temiz ortamlarda yaşamak için temizlikçi bayan seçimini tecrübeli kişiler arasından yaptığınızda aklınız evinizde kalmadan işinize gidebilir ve kadının işini hatasız olarak yaptığından emin olabilirsiniz. Temizlik firması aracılığı ile bulacağınız temizlik yapan bayan için de yüksek ücretler ödemek zorunda kalmaz en uygun ücretler ile en kaliteli hizmeti almış olursunuz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.