WhatsApp
Telefon
  • Şehitkamil/Gaziantep
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Gaziantep Temizlik Şirketi Gaziantep ilinizdeki ofislerinizi daha temiz bulunması ve daha hijyenik bir ortam olması sebebi ile Gaziantep Temizlik Şirketleri olarak temizlik konusunda hassas ve yılların verdiği tecrübeli profesyonel personellerimiz ile sizin iş yerlerinizi sizin yerinize ekibimiz gelerek temizleyip sizlere temiz bir ofis ortamı sunmayı hedefliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.