WhatsApp
Telefon
  • Şehitkamil/Gaziantep
Beykent Temizlik Şirketi

Beykent Temizlik Şirketi

Gaziantep ilinde Temizlik şirketi arayan müşterilerimize hizmet veren ve Beykent Temizlik şirketi olarak da hizmetine devam eden Gaziantep temizlik şirketi google de de 1. sıada yerini almaktadır. Temizlik şirketi olarak hizmetinde sınır tanımayan firma olarak müşterilerimizin evlerini, ofislerini ve iş yerlerini de temizlemekteyiz. Temizlik şirketi arayan müşteriler kafalarında soru işareti kalmaması için uzman ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Siz de temizlik şirketi arıyorsanız bizim ile iletişim kurarak kahvenizi yudumlarken temizliğiniz yapılsın.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.